Meble do niewielkiej jadalni

Meble do niewielkiej jadalni

Urządzając mieszkanie, w końcu trafimy na problem miejsca do jedzenia. W zależności od tego, jak duże mamy mieszkanie, tyle miejsca możemy wygospodarować. Wiele osób dysponuje jedynie niewielkimi przestrzeniami, więc jadalnia musi być urządzona sprytnie i przemyślanie.

Jeżeli nie mamy do dyspozycji osobnego pokoju, musimy poszukać rozwiązań wielofunkcyjnych, które pozwolą nam zaoszczędzić miejsce. Przede wszystkim musimy dopasować wielkość stołu do naszej przestrzeni. Nie możemy wstawić zbyt dużego mebla na małą powierzchnię, bo będzie on nam przeszkadzał w codziennym funkcjonowaniu. Do niewielkich pomieszczeń dobrym rozwiązaniem będzie stół przykręcony do ściany, który na co dzień może być złożony (czyli może jakby „wisieć” na ścianie), a w razie potrzeby go rozłożymy i mamy przestrzeń na zjedzenie posiłku.

W niewielkich pomieszczeniach nie mamy również zbyt dużo miejsca na krzesła. Warto wtedy szukać takich, które się składają, albo dają możliwość sztaplowania, czyli przechowywania jeden na drugim. Oszczędzamy wtedy sporo miejsca w momencie, kiedy z krzeseł nie korzystamy.

Karola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *